Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace k odběru štěňátek

Vítejte na stránce twinxnus.websnadno.cz v sekci Informace k odběru štěňátek

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí ve věku po dovršení 8 týdnů života, zdravá, řádně socializovaná, vymazlená, navyklá na lidské i ostatní členy své smečky. 

Budou očkovaná, minimálně třikrát odčervena a vyšetřena veterinárním lékařem-vše doloženo/ potvrzeno očkovacím průkazem-Europasem. Stenatka budou též čipovaná. 

Spolu se štěňátkem obdržíte kupní smlouvu a samozřejmě PP-průkaz původu( připadně bude poslán poštou na Vaši adresu jakmile jej obdržíme z plemenné knihy. A samozřejmě startovací balíček a krmivo do začátku! 

Kontakt: uvítáme návštěvy i časté! Novým majitelům nabízíme radu a pomoc a radi bychom na oplátku byli informováni, jak se štěňátku u nich daří a jak prospívá. 

 

Our puppies leave our kennel no sooner than 8 weeks old, healthy, socialised, spoiled and used to human and other animals company.

They will be vaccinated, de-wormed and checked by the veterinary doctor. All supported by suitable documentation-Europasspost. The puppies will also be chipped. 

You will get a contact with each puppy. And, of course, something nice to start your life with the puppy and dog food the puppy is used to. 

Contat: we appreciate visits, even the frequent ones! We offer advice and help to new owners and would be happy to receive news about the puppy and its life with new family in return. 

 

REZERVACE/ RESERVATION

Štěňátko si můžete u nás zamluvit-avšak bez zaplacení zálohy bude stále nabízeno i jiným zájemcům, zkratka bude pořád ještě volné. 

V případě, ze jste již rozhodnuti-požadujeme 5 000,-Kč rezervační zálohu ( jež bude stvrzena rezervační smlouvou a posléze odečtena od celkové částky ) 

 

You can reserve a puppy. However, without having paid for reservation, puppy will remain available to other possible owners. 

In case you have made up your mind, the reservation fee of 5 000,- Kč will have to be covered ( upon signing a reservation contract and will be later deducted from the total amount )

 

 

 


 

 

TOPlist